Něco o mně

O zdravý životní styl v širokém smyslu slova se zajímám od dob, kdy se mi narodily děti. Péče o dvě dcery (nyní již téměř dospělé) a snaha o zdravý a relaxovaný rodinný život mě každodenně nutila řešit otázky co jíst, jak sportovat, jak relaxovat a být dlouhodobě v harmonické rovnováze sama se sebou i s blízkými.

 Léta jsem individuálně studovala problematiku zdravého životního stylu a výživy. Obě dcery trpěly alergií (atopickým exémem), kterou se nám postupně podařilo úplně vyléčit. K úspěchu vedla kombinace zdravého jídla, častého pobytu v přírodě, pohybu (obě dcery, já i manžel milujeme turistiku, běžky a horská kola - věnujeme sportu hodně času) a adekvátního odpočinku.

Moje přirozená preciznost a snaha zorganizovat a rozšířit si nabyté vědomosti o zdravém stylu života mě přivedla do šestiměsíčního kurzu společnosti ATAC pana magistra Martina Jelínka " Poradce pro výživu a suplementaci". Po absolvování kurzu, který předčil moje očekávání, jsem se pustila do aplikace nových poznatků nejen v mé rodině, ale

i v okruhu našich přátel a známých. Stala jsem se členem Aliance výživových poradců a v oblasti zdravé výživy si permanentně doplňuji vzdělání. V poslední době jsem absolvovala měšíční kurz "Tajemství biologického věku". Další zkušenosti a vědomosti mě umožňují rozvíjet širší poradenskou praxi.

Většina mých doporučení - ohledně zdravého stravování, používání doplňků stravy, zdrojů vhodných potravin, ale také pohybových aktivit a relaxace - vychází z osobních zkušeností.


Pokud se potřebujete poradit o jakémkoli problému z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu, neváhejte mě kontaktovat.