Něco o mně

O zdravý životní styl v širokém slova smyslu se zajímám od dob, kdy se mi narodily děti. Péče o dvě dcery a snaha o zdravý a relaxovaný rodinný život mě každodenně nutila řešit otázky co jíst, jak sportovat, jak relaxovat a být dlouhodobě v harmonické rovnováze sama se sebou i s blízkými.

 Léta jsem individuálně studovala problematiku zdravého životního stylu a výživy. Obě dcery trpěly alergií (atopickým ekzémem), kterou se nám postupně podařilo úplně vyléčit. K úspěchu vedla kombinace zdravého jídla, častého pobytu v přírodě, pohybu a adekvátního odpočinku. Obě dcery, já i manžel se pravidelně věnujeme turistice, běžkování, jízdě na horských kolech a skialpinismu. Celoživotní společný sport, mimo jiné, stmelil rodinu tak, že naše dnes již dospělé dcery s námi stále rády jezdí na všechny sportovní akce a trávíme společně hodně času.

Časem jsem se rozhodla dát svému hobby profesionální rozměr a rozšířit si vědomosti o zdravé výživě z hlediska zdravotní prevence. To mě přivedlo do šestiměsíčního kurzu společnosti ATAC pana magistra Martina Jelínka " Poradce pro výživu a suplementaci". Po absolvování kurzu jsem se pustila do aplikace nových poznatků v širší poradenské praxi. Stala jsem se členem Aliance výživových poradců . Jsem rovněž absolventkou akreditovaných kurzů "Lektor zdravého životního stylu"  a "Life Style kouč" v prestižní společnosti NutriAkademy Permanentně si prohlubuji znalosti v oblasti stravy proti stárnutí (Anti-Aging diet), studovala jsem kurz "Tajemství biologického věku" ve společnosti ATAC.

Většina mých doporučení - ohledně zdravého stravování, používání doplňků stravy, zdrojů vhodných potravin, ale také pohybových aktivit a relaxace - vychází z osobních zkušeností.

Pokud se potřebujete poradit o jakémkoli problému z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu, neváhejte mě kontaktovat.

Buďte zdravější, šťastnější a krásnější navzdory věku.