Něco o mně

Vzdělání

  • Vysoká škola ekonomická v Praze, Ekonomika nevýrobní sféry, Diplomová práce - Zdravotní prevence jako ekonomický faktor, ukončeno 1991
  • Poradce pro výživu a suplementaci (ATAC spol. s r.o. Martina Jelínka, 6 měsíců denního studia, distanční forma, odborný certifikát, ukončeno 29.5. 2015)
  • Tajemství biologického věku (ATAC spol. s r.o. Martina Jelínka,  28 studijních dní, certifikát, ukončeno 5.9. 2016)
  • Lektor dalšího vzdělávání (NutiAcademy, s.r.o., 3 měsíce, státní zkouška, ukončeno 2.12. 2018)
  • Kouč zdravého životního stylu (NutriAcademy, s.r.o., 3 měsíce, státní zkouška, ukončeno 2. 12. 2018)
  • Low Carb diety (ATAC spol. s r.o. Martina Jelínka, 35 studijních dní, certifikát, ukončeno 10.2. 2019
  • Doplňky stravy v klinické praxi (Institut funkční medicíny a výživy, listopad 2020)
  • Seminář funkční výživy - testy funkční medicíny, nutriční protokoly (Institut funkční medicíny a výživy, listopad 2020)

 Léta jsem individuálně studovala problematiku zdravého životního stylu a výživy. Obě dcery trpěly alergií (atopický ekzém), kterou se nám postupně podařilo úplně vyléčit. K úspěchu vedla kombinace zdravého jídla, pravidelného pohybu v přírodě a příjemné relaxace. Dcery, já i manžel se věnujeme turistice, zejména té vysokohorské, běžkování, jízdě na horských kolech a skialpinismu. Kromě toho se ženská část naší rodiny udržuje v kondici  pravidelným cvičením pilates. Celoživotní společný sport, mimo jiné, vedl k tomu, že naše dospělé dcery s námi stále rády jezdí na většinu sportovních akcí.

Časem jsem se rozhodla věnovat se zdravému životnímu stylu a výživě profesionálně. Absolvovala jsem celou řadu vzdělávacích kurzů v oblasti výživy, zdravotní prevence, koučinku a profesionálního vedení přednášek. Stala jsem se členem Aliance výživových poradců , permanentně si prohlubuji znalosti  a sleduji nové trendy v této oblasti.  V soukromé poradenské praxi se snažím optimalizovat životní styl klientů - výživu, pohybovou aktivitu a relaxaci - a pomáhám jim uvést chtěné změny do pohybu. Publikuji články a organizuji semináře.

Pokud se potřebujete poradit o jakémkoli problému z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu, neváhejte mě kontaktovat.

Buďte zdravější, šťastnější a krásnější navzdory věku.