Poradím Vám co dělat pro pevné zdraví a štíhlou postavu

 
Program není jednorázovou dietou, jde o životní styl bez přidaného cukru, bez rafinovaných obilovin a ostatních průmyslově zpracovaných potravin, s pravidelným pohybem a odpočinkem, je určen pro ty, kteří chtějí:
 
 • preventivně zdravě jíst
 • upravit stravování s ohledem na nějaký zdravotní problém
 • optimalizovat tělesnou hmotnost
 • pozitivně ovlivnit psychosomatické procesy v organismu a oddálit jeho stárnutí
 • mít zdravou střevní mikrobiotu a metabolismus v rovnováze
V rámci programu Vám nabídnu:
 
 • vstupní konzultaci v délce 60 minut
 • následující konzultaci (asi za týden) v délce 60 minut, kdy  Vám krok po kroku vysvětlím všechna zpracovaná doporučení  změn v životním stylu, dále můžete jednou týdně využít e-mailovou komunikaci po celou dobu naší spolupráce
 • tělesnou analýzu (přístroj Tanita)
 • zpracuji pro Vás  podrobná doporučení změn v životním stylu (změny ve stravování - režim, povolené a zakázané potraviny,  pitný režim, potravinové doplňky, pohybová aktivita, relaxace) - doporučení jsou individuální, patří jen Vám
 • sestavím pro Vás vzory ideálních jídelníčků 
 • k lepší orientaci  na cestě ke zdravému životnímu stylu  dostanete podrobně zpracovaný manuál "Průvodce zdravým životním stylem " - informace, které obsahuje, můžete použít ke zkvalitnění života celé Vaší rodiny, najdete v něm:
 1. Potraviny vhodné k sestavení "Zdravého talíře"  
 2. Zdravé tuky a jejich použití   
 3. Jak udržet sacharidy pod kontrolou  - prevence inzulinové rezistence
 4. Správné množství bílkovin
 5. Zdravá kuchyňská úprava zeleniny     
 6. Anti-aging potraviny se silnými antioxidačními účinky
 7. Antinutriční látky v rostlinné stravě a jak je eliminovat 
 8. Co dělat pro zdravou střevní mikrobiotu    

Při vstupní konzultaci zhodnotíme Váš dosavadní způsob života - stravování, pohybovou aktivitu, způsoby relaxace a spánkový režim. Požádám vás o informace týkající se věku, výšky a vývoje hmotnosti. Probereme Váš zdravotní stav a užívané léky. Analýzu doplníme zvážením (přístroj Tanita - hmotnost, procento tělesného tuku, procento vody, množství viscerálního tuku, BMI a metabolický věk).

 Ujasníme si Váš cíl - proč se přicházíte poradit a čeho chcete dosáhnout.

 Pojmenujeme hlavní nedostatky ve stávajícím stylu Vašeho života.

 Navrhnu Vám změny v jídelníčku odpovídající Vašemu zdraví, přání a možnostem a pokusíme se najít vhodnou pravidelnou pohybovou aktivitu, která bude ve Vašich silách. V případě problémů se spánkem a stresem Vás nasměruji k navazující odborné pomoci.

 Dávám přednost obejít se bez složitého počítání kalorií, které je pro většinu z nás náročné a těžko se udržuje dlouhodobá motivace.

 Pro dosažení úspěchu a pro dlouhodobou motivaci jsou praktické další společné  konzultace (ideálně 1 - 2 x měsíčně), které v ceně programu nejsou zahrnuty,  platí pro ně ovšem zvýhodněná cena - 600 Kč za 60 minut.

Jsem akreditovaný kouč zdravého životního stylu a koučink je důležitou součástí mojí práce s klientem. S jeho pomocí se mnohem lépe daří uvést chtěné změny do života.

Kontaktujte mě