Poradím Vám co dělat pro pevné zdraví a štíhlou postavu

 
Program není jednorázovou dietou, jde o životní styl bez přidaného cukru, bez rafinovaných obilovin, tuků a ostatních průmyslově zpracovaných potravin, s pravidelným pohybem a odpočinkem, je určen pro ty, kteří chtějí:
 
  • preventivně zdravě jíst
  • upravit stravování s ohledem na nějaký zdravotní problém
  • optimalizovat tělesnou hmotnost
  • pozitivně ovlivnit psychosomatické procesy v organismu a oddálit jeho stárnutí
  • mít zdravou střevní mikrobiotu a metabolismus v rovnováze
V rámci programu Vám nabídnu:
 
  • vstupní konzultaci v délce 90 minut
  • navazující konzultaci v délce 60 minut, kdy Vám krok po kroku vysvětlím všechny návrhy změn v životním stylu, dále můžete jednou týdně využít e-mailovou komunikaci po celou dobu naší spolupráce
  • tělesnou analýzu (přístroj Tanita)
  • podrobná doporučení změn v životním stylu (stravování - pitný režim - potravinové doplňky - pohybová aktivita - relaxace - zdravý spánek - práce se stresem - sociom - kde sehnat kvalitní potraviny) - doporučení jsou individuální, patří jen Vám 
  • k lepší orientaci  na cestě ke zdravému životnímu stylu  dostanete podrobně zpracovaný manuál "Průvodce zdravým životním stylem " - informace, které obsahuje, můžete použít ke zkvalitnění života celé Vaší rodiny.

Při vstupní konzultaci zhodnotíme Váš dosavadní způsob života - stravování, pohybovou aktivitu, způsoby relaxace a spánkový režim. Požádám vás o informace týkající se věku, výšky a vývoje hmotnosti. Probereme Váš zdravotní stav a užívané léky. Analýzu doplníme zvážením (přístroj Tanita - hmotnost, procento tělesného tuku, procento vody, množství viscerálního tuku, BMI a metabolický věk).

 Ujasníme si Váš cíl - proč se přicházíte poradit a čeho chcete dosáhnout.

 Pojmenujeme hlavní nedostatky ve stávajícím stylu Vašeho života.

 Navrhnu Vám změny v jídelníčku odpovídající Vašemu zdraví, přání a možnostem a pokusíme se najít vhodnou pravidelnou pohybovou aktivitu, která bude ve Vašich silách. V případě problémů se spánkem a stresem Vás nasměruji k navazující odborné pomoci.

 Dávám přednost obejít se bez složitého počítání kalorií, které je pro většinu z nás náročné a těžko se udržuje dlouhodobá motivace.

 Pro dosažení úspěchu a pro dlouhodobou motivaci jsou praktické další společné  konzultace (ideálně jednou za měsíc), které v ceně programu nejsou zahrnuty,  platí pro ně ovšem zvýhodněná cena - 600 Kč za 60 minut.

Jsem akreditovaný kouč zdravého životního stylu a koučink je důležitou součástí mojí práce s klientem. S jeho pomocí se mnohem lépe daří uvést chtěné změny do života.